Hakkımızda

Türkiye’nin Katma Değerli Teknoloji Distiribütörü

Sensonet Teknoloji A.Ş. 2012 yılında kurulmuştur. Globalde yıllık 5 Milyar USD ciroya sahip Redington’ın, yerelde ise yıllık 600 Milyon USD ciroya sahip Arena Bilgisayar A.Ş’nin iştirakidir.

Sensonet; elektronik güvenlik sistemleri, bilişim teknolojileri ve inovasyon konusundaki tecrübesini Arena Grubu’nun bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmektedir.

Şirketimiz Samsung, Dahua, Formrack, Upset, Excel, Seagate ve daha bir çok güçlü markanın distiribütörlüklerini yapıp, elektronik güvenlik sistemleri, yangın algılama ve söndürme sistemleri, yapısal kablolama ve network çözümleri, bilişim ürünleri, akıllı ev sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, server kabinet ve aksamları, access kontrol sistemleri alanlarında faaliyet göstermekte olup yaygın iş ortağı ağı ile Türkiye’nin her noktasına çözümlerini ulaştırmaktadır.

Sensonet, güvenlik sektörünün ilk ve en büyük e-ticaret sitesi www.bayisen.com platformu ile iş ortaklarına hızlı, güvenilir ve avantajlı fiyatlar ile ayrıcalıklar sunar.

Yenilikçi bakış, yaygın iş ortağı ağı, güçlü lojistik ve finansal katma değerleri ile müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.